SIA"Vels" piedāvā dažāda veida datorus, to komponentes un programmatūru, kas ir nepieciešams datora salikšanai, sākot no procesoriem, līdz monitoriem un datoru aksesuāriem. Plašs produktu klāsts, konkurētspējīga cenu politika. Mēs piedāvājam Intel, AMD, Western Digital, Seagate, Samsung, Sony, Viewsonic, Hansol, Gigabyte, LG un vairāku citu pazīstamu ražotāju produktus.

Piedāvājam gatavus datoru komplektu variantus (jaunus un lietotus), vai komplektējam datorus pēc Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Ja vēlaties uzlabot savu veco datoru - piedāvājam iegādāties Jūsu veco datoru/daļas!

 1. DATORI
  JAUNI
  Piedāvājam/ komplektējam pamatā uz Intel un AMD procesoriem bāzētus datorus:


  Pentium dators ir sistēma, kas paredzēta visprasīgākajiem lietotājiem. Šim datoram ir labākie ātruma/stabilitātes rādītāji, kā arī visplašākās papildināšanas un uzlabošanas iespējas. Visplašākās pielietojuma iespējas, birojā, mācībām un mājās, beidzot ar grafiskiem darbiem, dizainu un 3D spēlēm. Ideāls risinājums darbam un atpūtai. Intel Pentium - tā ir pārbaudīta vērtība!

  Pateicoties savai zemajai cenai un plašajām uzlabošanas iespējām, AMD datori ir lielisks sākums jūsu ceļojumam datorpasaulē. Labākā cenas/jaudas attiecība - jaudas ziņā pielīdzināmi datoriem ar Intel Pentium procesoru. Biroja un mājas datori ar lieliskām multimediju iespējām.
 2. Portatīvos datorus piedāvājam pēc pasūtijuma.

  Lietotus datorus/komplektus un to komplektējošas daļas - piedāvajam no esošās nomenklatūras vai pēc pasūtījuma.
 3. MONITORI
  JAUNI
  Piedāvājam dažadu ražotāju (Sony, Samsung, Nec, Hansol, Hyndai, LG, CTX, u.c.) un izmēra (15",17", 19", u.c) CRT - LCD monitorus.  Lietotus monitorus piedāvajam no esošās nomenklatūras vai pēc pasūtijuma.


 4. DATORU KOMPONENTES  PROGRAMMATŪRA
  Piedāvajam visplašākā klāsta programmas.


PRINTERI
Dažādām vajadzībām domāti printeri. Mājai un birojam. Palīdzēsim izvēlēties tieši Jums piemērotāko printeri.

SKENERI
Skeneri dažādām skanēšanas vajadzībām.

 

 

 

 

 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma